суббота, 15 октября 2016 г.

Робота кафедри в 2016-2017 роціРобота кафедри в  2016-2017 році  буде спрямована на реалізацію проблемної теми: «Використання інноваційних технологій як засобу підвищення педагогічної майстерності у викладанні дисциплін суспільствознавчого циклу у школі нового типу».

  Завдання кафедри на 2016-2017 навчальний рік:

Самоосвіта вчителів, підвищення їх наукового рівня використовуючи нові методичні розробки в предметних журналах та історичній літературі.

Поповнення кабінетів № 212, 311, 304.

Удосконалення критеріїв навчальних досягнень учнів.

Участь у шкільних конференціях, конкурсах, семінарах,вебінарах, майстер-класах.

Участь в олімпіадах, МАН, творчих та інтелектуальних конкурсах.

Планомірна робота з обдарованими учнями колегіуму.

Розширення досвіду і впровадження новітніх технологій на уроках етики.

Сприяти підвищенню духовної компетенції колегіантів.

Подальша робота над впровадженням курсу «Жінка в історії козацького Запоріжжя».

Звернути особливу увагу на зміни до навчальних програм з суспільствознавчих дисциплін, прийнятих МОН України у 2016 р., особливо у 8-х, 10-11 класах. Виконувати методичні рекомендації Міністерства.

Створити умови для поліпшення якості освітніх послуг, особистісної реалізації змісту освіти, індивідуалізації навчання, забезпечення практичної спрямованості освіти шляхом залучення найкращого педагогічного досвіду, розвитку й оптимального використання матеріально-технічної бази школи, якісної організації допрофільного й профільного навчання, ефективної співпраці з вищими навчальними закладами.

Забезпечити умови якісної підготовки учнів до державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання.

 Створення умов для розвитку професіоналізму вчителів.

Формування школи життєтворчості.

Продовжити формування сучасної моделі освітнього закладу інформаційного суспільства.

 Створення умов для підвищення професійного рівня педагогів.

Систематично брати участь в творчих педагогічних виставках, фестивалях, конкурсах.

Підвищення продуктивності уроків на базі ефективної наступності; інтелектуального й емоційного розвитку учнів.

Кооперація зусиль і професійна взаємодія вчителів у складі педагогічних дуетів, команд, об’єднань.


1 комментарий:

  1. Шановні колеги ! ВДГО «КРОКС» проводить командні регіональні змагання та вищу лігу чемпіонату України. Гра включає в себе різноманітні конкурси : розумові та спортивні. Для популяризації гри Олександр та Євген Татаринови проводять інтернет змагання. Ці змагання включають конкурси : кросворд ( заявка, основний, складання), спорт, школа, Україна, країна Європи, мистецтво, музика +, пантоміма, окомір, сюрприз, поети. Ознайомлюючи матеріали та перебіг попередньої гри можна переглянути на блозі kroks-rodyna.blogspot.com Можливі формати участі в змаганнях ( гра проводиться без сплати турнірних внесків) : змагання команд на рівні класу; змагання на рівні паралелей або всього навчального закладу, участь у відкритому чемпіонаті Селидівської гімназії Донецької області. Перевірку відповідей, складання протокoлів конкурсів проводять самі учасники гри. Електронна адреса для контактів dnipro1956@gmail.com З повагою Є. Татаринов

    ОтветитьУдалить